• Розробник: ПП "ARBOR VITAE", 12445
  • с.Пряжів, вул Житомирська, 20

«Біоназол»

Засіб «БІОНАЗОЛ» − це бiологiчно активна речовина, до складу якої входять жирові емульсiї рослинного і тваринного походження, високоактивні ферменти, бактерицидні та десенсибiлiзуючi комплекси. Крім того, він вміщує жиророзчинні вiтамiни, вітаміни групи В та мiкроелементи. Всi складники виключно натурального походження. Може застосовуватись для лікування гострих та хронічних синуситів (гайморит, фронтіт, етмоїдіт, сфеноідіт), ерозії та тріщини слизової оболонки носової порожнини, отит, опіки рогівки очей.

Характерною особливістю даного засобу є відновлення нормальної функції місцевої імунної системи на рівні слизової оболонки, що призводить до зняття запалення, зникнення набряку, відновлення прохідності носових ходів, реканалізації співусть. Внаслідок останнього розблоковуються синуси, відбувається їх санація та зменшується до норми розмір аденоїдних вегетацій.

Лікування даним засобом надає можливість обмежити використання антибактеріальної терапії, утриматись від пункції (проколу), досягти швидкого виздоровлення і отримати стійкий позитивний результат. Біоназол може використовуватись як самостійно, так і в комплексі з класичними препаратами в залежності від перебігу захворювання.

×