• Розробник: ПП "ARBOR VITAE", 12445
 • с.Пряжів, вул Житомирська, 20

Біоназол

Біоназол

Ціна 130.20 грн

3

ОписБіоназол

Краплі для лікування різних захворювань

Фахівці української компанії Arbor Vitae розробили інноваційний, унікальний препарат з великим спектром дії - краплі "Біоназол", похідні від мазі "Унібіол". Це універсальний засіб, який незамінний для будь-якої домашньої аптечки, так як він має найширший спектр застосування, а протипоказання до нього відсутні.

Загальні відомості про препарат і його склад

"Біоназол" - біологічно активний препарат, що випускається у вигляді крапель. На вигляд це жовта гелеподібна однорідна речовина, з не яскраво вираженим і не їдким ароматом. Засіб містить рослинні, тваринні жирові емульсії, різноманітні активні ферменти, комплекс речовин бактериостатичного і десенсибілізуючого спектра дій. "Біоназол" збагачений жиророзчинними вітамінами, а також вітамінами групи В, допоміжними мікроелементами. Основною перевагою засобу є його повністю натуральний склад, відсутність побічних реакцій у вигляді алергічних висипань.

Фармакокінетика

Основною метою засобу є пригнічення росту ворожої мікрофлори. Діє "Біоназол" локально, в місці нанесення. Завдяки желеподібній консистенції гель рівномірно розподіляється на слизових оболонках, шкірі і в інших місцях його застосування. Створена на місці нанесення плівка гасить запалення, відновлює нормальне функціонування слизової, інших покривів. Також щільна плівка оберігає уражену ділянку від зовнішнього впливу негативних факторів. В результаті, зменшується набряк на запаленій ділянці, розкриваються додаткові пазухи, в подальшому відбувається активне їх спорожнення (при запальних процесах в носі, таких як гайморит, синусит, інше). Варто відзначити, що препарат "Біоназол" надає м'яку, стимулюючу дію на місцевий імунітет.

Препарат "Біоназол" добре себе зарекомендував у лікуванні вугрової висипки, акне, фурункулів, свищів, завдяки активній формулі, збагаченій вітамінами відбувається швидка регенерація шкіри, з попередньою антисептичною, знезаражувальною дією. Після нанесення засобу на шкіру, краплі проникають в глибинні шари епідермісу, починаючи свою дію звідти, знімають набряк, прибирають запалення, допомагають позбутися від гною. Препарат запускає активний процес регенерації, що полегшує догляд за важкими ранами, які довго гояться, колоїдними рубцями, іншими ушкодженнями шкірного покриву різної глибини і складності.

Спектр дії

Завдяки натуральному походженню всіх складових компонентів препарату "Біоназол", він не має обмежень для застосування. Використовувати засіб можуть дорослі, діти і навіть немовлята першого тижня життя. Краплі добре поєднуються з іншими медичними препаратами, не вступаючи в конфронтацію.

У медичній практиці засіб застосовують для лікування:

 • риніт, фарингіт, гайморит, синусит;
 • розростання аденоїдів;
 • отит;
 • гнійний кон'юнктивіт;
 • опіки рогівки ока;
 • фолікулярна ангіна, катаральна ангіна;
 • стоматит та інші запальні процеси в ротовій порожнині;
 • ерозія, тріщини слизових оболонок;
 • акне, вугрі, фурункули;
 • гнійні рани, свищі, опіки;
 • стригучий лишай;
 • вагінальний кандидоз;
 • ерозія шийки матки;
 • післяопераційні шви, в тому числі після епізіотомії;
 • атопічний дерматит, екзема;
 • тріщини сосків при грудному вигодовуванні та інше.

Препарат економічний, незамінний у багатьох сферах життя завдяки широкому спектру застосування.

Спосіб застосування та дозування Біоназолу

Краплі упаковані в скляну колбу, комплектується пластиковою крапельницею, при необхідності можливе використання шприца для забору засобу.

Перед використанням зігрійте флакон в руках, вміст має досягти температури тіла.

Для лікування захворювань носа у дорослих, слід закапати кожну ніздрю по 3 краплі 3 - 5 рази на день, з обов'язковою нічною перервою.

Для лікування захворювань носа у дітей:

 • до 1 року по 1 краплі для кожного носового ходу 3 рази за день;
 • 2-3 роки по 2 краплі для кожного носового ходу 3 рази за день;
 • 3 роки по 3 краплі для кожного носового ходу 3 рази за день.

Для ефективного, стійкого результату його застосовують мінімум 2 тижні.

Для лікування захворювань очей для дорослих і дітей однакове дозування - по 1 краплі під повіку 4-5 разів на добу, з інтервалом не менше 2 години, з обов'язковою нічною перервою. Мінімальний термін використання для стійкого результату 48 годин.

Для лікування захворювань вух для дорослих і дітей однакове дозування - по 2 краплі для кожного слухового проходу з інтервалом 4 години, перервою на нічний сон. На хворе вухо або на обидва вуха варто надіти зігріваючу пов'язку.

Для обробки ран засіб наноситься на багатошарову серветку з марлі, бинта, укладається на уражену поверхню, фіксується бинтом. Зміна пов'язки мінімум 2-3 рази на добу. Один раз на добу рану необхідно обробляти антисептиком. Важливо! Не пережимати рану, якщо пов'язка намокла, необхідно її змінити позачергово.

При атопічному дерматиті необхідна попередня консультація у дерматолога, так як уражені місця покриті кірками, якщо їх товщина сягає 0,5 см попередньо необхідно їх видалити.

При тріщинах на сосках під час грудного годування тонкий шар засобу наноситься на ватний диск, їм накривається сосок і ареола, фіксується бюстгальтером, міняти по мірі промокання, перед годуванням немовляти сосок омивається проточною водою без застосування мила або подібних засобів.

При варикозному розширенні вен наноситься тонким шаром на уражені ділянки з видозміненими судинами, накривається пов'язкою з марлі або бинта, зміна пов'язок 2-3 рази на день, курс лікування не менше 1 місяця.

Сертифікати та нагороди

Лікар, який розробив унікальний засіб "Біоназол" - практикуючий дитячий хірург, який отримав безліч грамот. Продукт запатентований і має експертне рішення Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Препарат "Біоназол" брав участь у Всеукраїнському конкурсі, де отримав друге місце в номінації "Кращий винахід 2009р".

Термін та умови зберігання

Термін придатності даних крапель становить дванадцять місяців. Флакон рекомендується зберігати в сухому, темному місці при температурі +5/+15°С.

Де купити краплі "Біоназол"?

Унікальні лікувальні краплі можна легко купити практично в усіх аптеках в Києві і інших містах України за ціною виробника. Ви можете придбати його і на нашому сайті з адресною доставкою по країні.

Відгуки покупців

Додати відгук

×