• Розробник: ПП "ARBOR VITAE", 12445
  • с.Пряжів, вул Житомирська, 20

Ерозія шийки матки

Ерозія шийки матки – це захворювання жіночої статевої системи що характеризується утворенням ерозивних дефектів слизової оболонки шийки матки. Діагностується під час проведення кольпоскопічного дослідження. При огляді виявляють невеликі ділянки гіперемії та набряку. Виділяють два основних вида ерозій: вроджені та набуті. Вроджені (або псевдоерозії) зустрічаються у жінок з дещо підвищеним рівнем прогестерона в крові та в основному не створюють небезпеки для здоров’я. Набута ерозія – це дефект в вигляді невеликого пятна червоного кольору, розміщений на поверхні слизової оболонки. 
Найчастіше утворення ерозій повязують з наявністю інфекцій жіночої статевої системи (гонорея, трихомоніаз, уреаплазмоз, хламідіоз, мікоплазмоз, кандідоз, генитальний герпес та ін.). Також виділяють фактори ризику (ранній початок та невпорядковане статеве життя, гормональні порушення, зниження рівня імунної системи, гінекологічні оперативні втручання).
Ерозія шийки матки найчастіше має безсимптомний перебіг та виявляється під час планового огляду. Лікування засобом «Унібіол» включає місцеве застосування, безпосередньо на запальний процес.
Методика застосування. Для ефективного введення використовується одноразовий шприц ємністю (10 – 20 мл.). Заповнення засобом проводиться через задю частину, вивівши поршень. За допомогою насадки від спринцівки глибоко в піхву вводиться 1 мл. препарата, попередньо нагрітого в теплій воді до температури тіла. Кратність введення 2 рази на добу. Мінімальний курс лікування 10 діб. 
Також можна самостійно виготовити вагінальні свічки. 

×