• Розробник: ПП "ARBOR VITAE", 12445
  • с.Пряжів, вул Житомирська, 20

Гайморит, синусити

Синусити – це інфікційно-запальні процеси бактеріальної або вірусної природи, які виникають в додаткових носових пазухах та викликають відповідні захворювання (гайморит, фронтит, сфеноїдит, етмоїдит).
Під час гострих запальних процесів в носовій порожнині виникає набряк слизової оболонки, який призводить до звуження просвіту носових ходів, виділення великої кількості секрету, утруднення дихання, потрапляння інфекції в синуси, перекриття співусть. Внаслідок блокування відтоку з інфікованих пазух та накопичення значної кількості секрету (серозного чи гнійного), з’являється загроза переміщення процесу в поржнину черепа. У пацієнта з’являється сильний головний біль, підвищення температури тіла, запаморочення, відчуття розпирання в ділянці пазух, закладеність носу, загальне нездужання. 
Лікування: Дорослим рекомендовано застосовувати по 3 краплі в кожен носовий хід не рідше 3 разів на день. Максимальна ефективність − 4-5 разів на день. Дітям до 1 року − по 1 краплі 3 рази на день, з 2 до 3 років − по 2 краплі 3 рази на день, після 3 років − по 3 краплі не рідше 3 разів на день. Мiнiмальний курс лiкування складає 14 днів. 
В процесі лікування може з’являтись велика кількість виділень з носової порожнини, що є наслідком розблокування додаткових пазух. Виділення продовжуються до того часу, поки не наступить повне очищення синусів. З моменту зникнення симптомів захворювання (закладеність носу, значні виділення), які слід оцінювати в ранковий час, рекомендовано продовжити курс лікування протягом 5-6 діб. 
Особливо важливим фактором є дотримання температурного режиму в помешканні. Температура повітря під час нічного сну, на висоті ліжка, повинна бути не нижче 24ºС. Для контролю на приліжковій тумбочці встановлюється повітряний термометр. Обігрів рекомендовано проводити водяними, масляними або електричними радіаторами, які не пересушують повітря.
Середні витрати засобу на лікування:
• гострий риніт – 1 упакування;
• гострі синусити (гайморит, фронтит, етмоїдит, сфеноїдит) – 2 упакування;
• хронічні синусити (гайморит, фронтит, етмоїдит, сфеноїдит) – 2-3 упакування;
• аденоїди – 4-6 упакувань;
• отит – 1 упакування.
Біоназол може використовуватись як самостійно, так і в комплексі з класичними препаратами в залежності від перебігу захворювання.

×