• Розробник: ПП "ARBOR VITAE", 12445
  • с.Пряжів, вул Житомирська, 20

Геморой

Геморой - це захворювання що виникає внаслідок значного розширення та випадіння гемороїдальних вен в ділянці анального сфінктера. Виділяють внутрішній та зовнішній геморой. Причиною розвитку процесу вважають посилення притоку або порушення відтоку крові та виникнення застою. Також існують ускладнюючі фактори: малорухливий режим, надмірні фізичні навантаження, запори, частий рідкий стілець, ожиріння, неправильне харчування, вагітність та пологи, пухлинні та запальні процеси органів малого тазу, спадкова схильність.
Методика застосування. Зазвичай обов’язково проводиться одночасне лікування зовнішнього та внутрішнього процесу. Для внутрішнього введеня використовується одноразовий шприц (2-5мл). Заповнюється через задю частину, вивівши поршень. В пряму кишку за допомогою насадки від спринцівки вводиться 1мл засобу, попередньо нагрітого на водяній бані до 35-37 С⁰.На анальний сфінктер та варикозні вузли накладається 8 шарова марлева серветка з нанесеним тонким шаром препаратом. Процедура проводиться 2 рази на добу. Після кожного туалету обов’язково помитись під душем стоячи та повторити процедуру. Сидячі ванночки не використовуються. Мінімальний курс лікування 14 діб.
Особливу увагу слід приділити харчуванню. Для попередження закрепів рекомендовано обмежити вживання копчених, запечених та сировялених мясних виробів (ковбаси, балик та ін.), гострі страви з великою кількістю спецій, алкогольні напої. Вживати не рідше двох разів на добу рідкі страви (борщ, суп, солянка), салати (зі свіжої та квашеної капусти, відвареного буряка, вінегрет, олівє, тушкована капуста, кабачки, баклажани та ін.).

×