• Розробник: ПП "ARBOR VITAE", 12445
  • с.Пряжів, вул Житомирська, 20

Геморой

Геморой - це захворювання що виникає внаслідок значного розширення та випадіння гемороїдальних вен в ділянці анального сфінктера. Виділяють внутрішній та зовнішній геморой. Причиною розвитку процесу вважають посилення притоку або порушення відтоку крові та виникнення застою. Також існують ускладнюючі фактори: малорухливий режим, надмірні фізичні навантаження, запори, частий рідкий стілець, ожиріння, неправильне харчування, вагітність та пологи, пухлинні та запальні процеси органів малого тазу, спадкова схильність.
Процес характеризується утворенням патологічно змінених вузлів гемороїдальних вен з різким запаленням та тромбозом. Виникає тяжкість, свербіння, біль в анальній ділянці. Відмічається посилення симптомів захворювання після прийому гострої їжі, алкоголю, фізичних навантажень, закрепів. При подальшому загострені можуть виникати кровотечі з значною крововтратою. Розмір вузлів деколи досягає курячого яйця і навіть більше.
Сучасні методики лікуваня напавлені на полегшення перебігу (свічки, креми - викликають знеболення, пом’якшення, зняття свербіння), та радикальне лікування (хірургічні операції, накладання лігатурних кілець, інфрачервона фотокоагуляція, допплерівська дезартерізація та ін.). Основою цих методів є видалення патологічного процесу шляхом знищення розширеної судини. Але при цьому не враховуються можливі віддалені наслідки – формування рубців в ділянці видалення. Жорстка рубцьова тканина порушує роботу сфінктера що з часом може приводити до болю, дискомфорту, каломазання, нетримання калових мас. 
Використання засобу «Унібіол» викликає зняття запального процесу на рівні пошкодженої судинної стінки, що призводить до поступового відновлення жорсткого колагенового каркасу судини, зменшення гемороїдальних вузлів, аж до повного їх зникнення. Таким чином відновлюється нормальна анатомічна структура та функція органу.
Методика застосування. Зазвичай обов’язково проводиться одночасне лікування зовнішнього та внутрішнього процесу. Для внутрішнього введеня використовується одноразовий шприц (2-5мл). Заповнюється через задю частину, вивівши поршень. В пряму кишку за допомогою насадки від спринцівки вводиться 1мл засобу, попередньо нагрітого на водяній бані до 35-37 С⁰.На анальний сфінктер та варикозні вузли накладається 8 шарова марлева серветка з нанесеним тонким шаром препаратом. Процедура проводиться 2 рази на добу. Після кожного туалету обов’язково помитись під дущем стоячи та повторити процедуру. Сидячі ванночки не використовуються. Мінімальний курс лікування 14 діб.
Особливу увагу слід приділити харчуванню. Для попередження закрепів рекомендовано обмежити вживання копчених, запечених та сировялених мясних виробів (ковбаси, балик та ін.), гострі страви з великою кількістю спецій, алкогольні напої. Вживати не рідше двох разів на добу рідкі страви (борщ, суп, солянка), салати (зі свіжої та тушеної капусти, відвареного буряка, вінегрет, олівє та ін.). 

×