• Розробник: ПП "ARBOR VITAE", 12445
  • с.Пряжів, вул Житомирська, 20

Кандидозний езофагіт

Кандидозна інфекція – це грибкове ураження ділянок шкіри та слизових оболонок різноманітної локалізації, яке виникає внаслідок порушення нормальної функції імунної системи, та виражених імунодефіцитних станів. Може викликатись триваим використанням антибіотиків, глюкокортикостероїдів, цитостатиків, проминевої терапії, а також виникати при певних захворюваннях: СНІД, злоякісні лімфоми, герпетична, цитомегаловірусна інфекція, туберкульоз, лейкопенія, анемія та ін..
Кандидозний езофагіт є однією з найчастіших форм захворювання. Клінічно проявляється дисфагією, білью за грудиною в спокої та при ковтанні. Може поєднуються з кандидозом слизових оболонок порожнини рота. При прямому огляді ротової порожнини та ендоскопічному дослідженні стравоходу виявляються характерні білісуваті плівки з можливим виразкуванням. В науковій літературі описується також форми безсимптомного кандидозного езофагіту без супутнього кандидозу слизових оболонок. 
Лікування кандидозного езофагіту з використанням засобу «Унібіол» має направлену місцеву дію. В його основі лежить відновлення нормальної функції імунної системи на рівні слизової оболонки, посилення регенерації та швидке затихання запального процесу. Застосовується у хворих з тяжкими онкологічними захворюваннями, СНІД, імунодифіцитні стани різноманітного походження, кандидозне ураження стравоходу внаслідок тривалого використання антибіотиків, після масивної променевої та хіміотерапії та ін.
Методика використання: приймати через ротову порожнину (per os) по ½ чайної ложки 4-5 разів на добу натеще. Кратність прийому може збільшуватисть в залежності від складності процесу. Мінімальний курс лікування 10 діб. 

×