• Розробник: ПП "ARBOR VITAE", 12445
  • с.Пряжів, вул Житомирська, 20

Трофічні виразки

Трофічна виразка – це дефект шкіри та підлеглих структур що виникає внаслідок порушення живлення тканин. Основною причиною виникнення трофічних виразок є зменшеня кровообігу у відповідній ділянці тіла, в результаті чого порушується обмін речовин та починається загибель тканини. Найчастіша локалізація процесу на гомілці і ступні. Перебіг розвитку захворювання характеризується утворенням глибоких ран, що тривалий час не піддаються заживленню. Оточуючі тканини твердої консистенції, темно-синюшного кольору, при пальпації зі зниженою температурою.
При використанні методики лікування з використанням засобу «Унібіол» слід пам’ятати про недопустимість використання дезінфікуючих розчинів для обробки ран (спирт, спиртові розчини йоду та діамантового зеленого, перикис водню 3% та ін.).
Методика використання. На 10-15 шарову стерильну марлеву серветку за допомогою медичного шпателя необхідно нанести тонкий шар засобу та накласти на рану. Щоразу, під час перев’язки, поверхня рани промокається стерильною серветкою, протираються оточуючі тканини. Кратність заміни пов’язки не рідше двох разів на добу. У випадку інтенсивного промокання серветка замінюється позачергово. Лікування продовжується до повного за живлення рани.

×